Dane Osobowe

Szanowni Państwo,

 

Od dnia 25 maja na terenie całej Unii Europejskiej, w tym również Polski, zacznie obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), dalej: „RODO”.

 

Chcąc wypełnić obowiązki informacyjne wynikające z art. 13 i 14 RODO poniżej umieszczamy klauzule informacyjne dla poszczególnych kategorii osób, których dane przetwarzamy.

 

Klauzula informacyjna dla pracowników

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Klauzula informacyjne dla oferentów towarów i usług

Klauzula informacyjna dla kontrahentów

Klauzula informacyjna dla hodowcy

Klauzula informacyjna dla lekarzy weterynarii

Klauzula informacyjna dla gościa zakładu

 

Jeżeli nie znajdziesz powyżej klauzuli właściwej dla swojej sytuacji, masz wątpliwości
w związku z jej treścią bądź potrzebujesz informacji szczegółowej o przetwarzanych danych osobowych, prosimy o kontakt z PINI POLONIA Sp. z o.o pod adresem:  rodo@pinipolonia.pl.

 

Informacja jak podmioty danych mogą realizować swoje prawa

 

W zależności od podstawy prawnej przetwarzania danych osobowych, osoba, której dane osobowe są przetwarzane przez PINI POLONIA sp.  z o.o, może mieć ona prawo do:

  • dostępu do treści swoich danych osobowych;
  • do ich sprostowania;
  • do ich usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania;
  • wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie jej danych osobowych (jeżeli dane przetwarzane są wyłącznie w oparciu o zgodę osoby, której dotyczą);

 

To, jakie uprawnienia przysługują danej osobie w konkretnym przypadku, w dużej mierze zależeć będzie od tego, co jest podstawa prawną ich przetwarzania.

Wskazanym osobom przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Jeśli chcesz zrealizować przysługujące Ci prawa skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pinipolonia.pl.

Logo Header Menu